Urząd miasta Podkowa Leśna Warto zobaczyć Przewodnik po stronie internetowej Przejrzysta Polska Biuletyn Informacji Publicznej  
Miasto Ogród Przewodnik miejski Kultura Sport i turystyka Środowisko Samorząd Organizacje pozarządowe Kontakt
Liczba mieszkańców:
3721
Urząd Miejski w Podkowie Leśnej
herb
ul. Akacjowa 39/41
05-807 Podkowa Leśna
tel. 22 759 21 00
fax. 22 758 90 03
e-mail: urzadmiasta@podkowalesna.pl

Designed by Joomla! Slider

Publikuj artykuł na...

Licznik odwiedzin:

Dzisiaj22
Wczoraj382
W tym tygodniu404
W tym miesiącu878
Wszystkie (od 9.11.2010)478317

Template Selector

Podkowa Leśna
Środowisko - Aktualności
Oszczędzajmy wodę PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Piotrowska   

Szanowni Mieszkańcy,

z uwagi na upalną pogodę i związany z tym duży pobór wody, Urząd Miasta  Podkowa Leśna zwraca się z prośbą o oszczędne korzystanie z wody.

Urząd Miasta  Podkowa Leśna 
Nasadzenia zieleni w ul.Warszawskiej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Piotrowska   
Szanowni Państwo,

Urząd Miasta jest już po wybraniu oferty na „Wykonanie nasadzeń według  Projektu zieleni w pasie drogowym ul. Warszawskiej na odcinku od ul. Brwinowskiej do ul. Głównej w Podkowie Leśnej Pracowni Projektowej URBIOSIS".

warszawska

Do realizacji nasadzeń zgłośniło się ośmiu wykonawców. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Multiplanta ul. Warecka 110, 05-604 Jasieniec k/Grójca, z którą została podpisana umowa na realizacje przedmiotowego zadania.

Prace rozpoczęły  się 15 czerwca  2015 roku i potrwają do 30 lipca 2015 roku. Nad realizacją projektu czuwa kierownik budowy inż. arch. kraj. Pani Katarzyna Łazucka Cegłowska i inspektor nadzoru  zieleni  inż. arch. kraj. Beata Piotrowska.

 
Opryski odstraszające dzikie zwierzęta PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pietrzak   
W dniu 16 czerwca 2015 r. pracownicy Urzędu Miasta Podkowa Leśna wykonają opryski środkiem Wild Stop Plus odstraszającym zwierzęta, aby ograniczyć migracje dzików na teren miasta. Produkt ten chroni określony teren przed tymi niepożądanymi gośćmi i jest bezpieczny dla zwierząt i ludzi. Wykaz obszaru do oprysku: wzdłuż ulicy Krasińskiego, Młochowskiej, Leśnej, Sosnowej, od strony Otrębus przy wjeździe do Miasta (Bukowa, Podleśna), Krecia, Łosia, od strony Owczarni, ul. Zachodnia, Parkowa, Chabrowa, Grodziska, Letniskowa do Kwiatowej i Paproci.

 
Informacja z Nadleśnictwa Chojnów o zakończeniu prac saperskich PDF Drukuj Email
Wpisany przez Beata Piotrowska   
chojnow_logo

Nadleśnictwo Chojnów w Leśnictwie Podkowa Leśna na terenie leśnym przylegającym bezpośrednio do Miasta Podkowa Leśna realizuje ogólnopolski projekt Lasów Państwowych „Rekultywacja na cele przyrodnicze terenów zdegradowanych, popoligonowych i powojskowych zarządzanych przez  PGL LP" współfinansowany przez Unię Europejską.

 
Wiosna zawitała do Podkowy Leśnej PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pietrzak   

Kwitnące tulipany, szafirki, bratki, pierwsze zielone listki i śpiew ptaków  - to najlepsze dowody, że do Podkowy Leśnej zawitała wiosna.

Galeria fotograficzna (fot. B. Piotrowska)

 
Informacja w związku z wykonywanymi pracami saperskimi PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pietrzak   

Nadleśnictwo Chojnów w Leśnictwie Podkowa Leśna na terenie leśnym przylegającym bezpośrednio do miasta Podkowa Leśna realizuje ogólnopolski projekt Lasów Państwowych „Rekultywacja na cele przyrodnicze terenów zdegradowanych, popoligonowych i powojskowych zarządzanych przez  PGL LP" współfinansowany przez Unię Europejską  . W ramach projektu  zaplanowano oczyszczenie saperskie na powierzchni 264,27 ha. Prace wykonują cywilne firmy saperskie. Do dnia 10.04.2015 r. oczyszczono 178,18 ha.

 

 
Nasz Leśny Park Miejski wysprzątany PDF Drukuj Email
Wpisany przez Mariusz Pietrzak   
herb_m
Po raz kolejny, w dniu 18 kwietnia br., podobnie jak w latach ubiegłych, odbyła się akcja sprzątania w Podkowie Leśnej. Tym razem mieszkańcy Podkowy Leśnej wraz z burmistrzem, radnymi miasta, pracownikami urzędu i harcerzami sprzątali Leśny Park Miejski w ramach Międzynarodowego Dnia Ziemi.
 
<< Początek < Poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Następna > Ostatnie >>

JPAGE_CURRENT_OF_TOTALBrwinów
Milanówek
Grodzisk
Pruszków
Powiat Grodziski
Brwinów
Milanówek
Grodzisk
Pruszków

Imieniny: Dominika, Jan, Protazy
<<  Sierpień 2015  >>
 Pn  Wt  Śr  Cz  Pt  So  N 
       2
  4  5  6  7  8  9
111213141516
181920212223
252627282930
      

Wydarzenia
Urząd Miejski w Podkowie Leśnej
Serwis uruchomiono 1 kwietnia 2002 r.
Projekt: Appen - Multimedialna Agencja Wydawnicza